An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

TAHTAKURUSU İLAÇLAMA 

Tahtakurusunun dolap içlerinde, duvar deliklerinde ve tahta materyallerde yuvalandığı bilimsel bir tespit olsa da yatak, yorgan, battaniye ve yastık gibi kumaş içeren yünlü ev eşyalarında daha yoğun yaşadıkları bir gerçektir. Tahtakurusu olan bir evde ekşimsi bir koku vardır. Tahtakurusu ezildiğinde kan çıkar ve ortama kötü bir koku salgılar. Genellikle gece ortaya çıkan, insanların ve hayvanların kanlarını emerek beslenirler. Tahtakurusunun bir insanı ısırmasından sonra kaşınmayla kendini gösteren cilt tahrişleri veya ciltte alerjik etkiler görülebilir. Bir yerden bir yere eşya ile yayılırlar. Tavan arasında veya bodrumda beklemiş bir eşyayı evinize taşımak tahtakurusu ile karşılaşmanıza neden olabilir.

NASIL İLAÇLANIR?

Tahtakurularının yaşam alanlarının birebir insan teması bulunan eşyalar olması sebebiyle ilaçlama uygulaması en zor olan haşere türüdür. Tahtakurusunu ilk fark ettiğinizde, zaman kaybetmeden profesyonel yardım alırsanız tek uygulamada bu haşereden kurtulabilirsiniz. Ancak durumu fark ettikten sonra ilaçlamayı ertelemeniz çabuk yayılan bu canlıları yok etme konusunda sıkıntılara yol açabilmektedir. Gecikmişlik halinde bu sorun iki ya da bazen üç uygulamayla çözümlenebilmektedir. Yoğun ilaçlama yapılmak zorunda olup ilaçlama yapılan bölgeye en az 8 ila 10 saat arasında girilmemelidir.

Son olarak sağlığınızı tehdit eden bu zararlı haşerelerden sizleri kurtarmak, huzurunuzu yeniden sağlamak ve yüzünüzdeki gülümseme, bizim için en büyük kazanç olacaktır.