An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

İS-ÇEV İstanbul İlaçlama - Böcek İlaçlama Şirketi - İlaçlama Firması > Restaurant, Lokanta, Fırın, Pastane ve Kafe İlaçlama
İzmir İlaçlama

RESTAURANT, LOKANTA, FIRIN, PASTANE, KAFE İLAÇLAMA

Monoton şehir hayatından  sıkılan insanlar, bazen evde yemek yapmak istemedikleri, bazen de güzel bir hafta sonu geçirmek için restaurant, kafe veya pastanelere gidip biraz rahatlamak isterler. Yemek veya pasta yedikleri, çay ya da kahve içtikleri mekanların, temizliğe önem veren, hijyen koşullarına uygun üretim ve servis yapan işletmeler olması pek çok insan tarafından tercih sebebidir.

Günümüzde gıda üretimi yapan pek çok işletme, Gıda Mühendisleri kontrolünde, gerekli hijyen şartlarını sağlayarak üretim yapmaya özen göstermektedir. Gerekli hijyen kalitesini sağlayamayan, yerlerinde, duvarlarında haşereler gezen, ürünlerinin içinden böcek ya da sinek çıkan işletmeler, önce müşteri kaybı sonrasında da maddi kayıplar yaşarlar. Bundan daha da önemlisi markanız bir kez lekelendikten sonra gerekli hijyen şartlarını sağlasanız bile adınızı temize çıkarmak çok güç olacaktır.

Haşerelerin hayatlarını sürdürmeleri için en ideal yerler, işte bu gıda üreten ve satan işletmelerdir. Bir restaurant, lokanta veya kafenin mutfak kısmı, bir fırın ya da pastanenin imalat bölümleri, haşereler için besinin, suyun ve ısının bulunduğu vazgeçilmez barınaklardır.

Büyük bir hızla yayılan ve hastalık taşıyan bu canlılardan kurtulmak istiyorsanız, konusunda tecrübeli, gerekli sertifikasyonlara sahip profesyonellerle çalışmanız işletmeniz açısından önemlidir.

Sağlık Bakanlığı onaylı, kaliteli biyosidal ürünlerimiz ve işini en iyi yapmaya çalışan uzman personelimiz ile işletmenizde oluşabilecek haşere ve fare sorunlarını kökünden çözüme ulaştırıyoruz.

Personelinizin ve müşterilerinizin sağlığını tehdit eden, işletmenizin imajını zedeleyebilecek, müşteri kayıplarına neden olabilecek bu zararlı haşerelerden sizleri kurtarmak ve bunun sonucunda yüzünüzde oluşacak gülümseme, bizim için en büyük kazanç olacaktır.