An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

İzmir İlaçlama

OTEL / MOTEL / APART / PANSİYON İLAÇLAMA

Ülkemizin Ege ve Akdeniz sahillerinde bulunan otellerimizin, rakibimiz olan İspanya, Yunanistan, İtalya gibi ülkelerin otellerinden yenilik ve konfor açısından oldukça önde olduğu bir gerçektir. Marka değeri yüksek, kalitesiyle ve hijyenik şartlarıyla müşterilerine konforlu ve sağlıklı imkanlar sunan otellerin, haşere ilaçlama konusunu önemsedikleri görülmektedir. Bu oteller, ilaçlama şirketleriyle yaptıkları sözleşme kapsamında periyodik olarak ilaçlama yaptırıp, müşterilerinin haşerelerle karşılaşmalarına engel olmakta, sundukları gıdaların hijyen açısından sağlıklı ve temiz olmasına özen göstermektedirler.

Apart ve pansiyonlar ise sabit bir yere bağlı kalmak istemeyen, tatilini gezerek geçirme niyetinde olan, yerli ve yabancı turistlerin konakladığı yerlerdir. Hijyenik şartlar açısından bu tip konaklama tesislerine, toplumumuzun bakış açısı her ne kadar  “sağlıklı ve temiz değildir” olsa da sağlıklı ve temiz şartlar sunan, gıda temizliğine önem veren, haşerelere karşı önlem alan, kaliteli apart ve pansiyonlarda mevcuttur.

Prestije önem veren, müşteri kaybına tahammülü olmayan oteller belirli periyotlarla ilaçlama yaptırarak maddi ve prestij kayıplarının önüne geçmektedirler.

            Oteller pek çok insanın değişik amaçlarla bir arada yaşadığı konaklama tesisleri olması itibariyle haşere ve fare barındırması mümkün olan yapılardır. Büyük bir hızla yayılan ve hastalık taşıyan bu canlılardan kurtulmak istiyorsanız, konusunda tecrübeli, gerekli sertifikasyonlara sahip profesyonellerle çalışmanız işletmeniz açısından önemlidir.

Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli biyosidal ürünlerimiz ve işini en iyi yapmaya çalışan uzman personelimiz ile işletmenizde oluşabilecek haşere ve fare sorunlarını kökünden çözüme ulaştırıyoruz.

Personelinizin ve müşterilerinizin sağlığını tehdit eden, işletmenizin imajını zedeleyebilecek, müşteri kayıplarına neden olabilecek bu zararlı haşerelerden sizleri kurtarmak ve bunun sonucunda yüzünüzde oluşacak gülümseme, bizim için en büyük kazanç olacaktır.