An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

Neden İlaçlama Yaptırmalıyız?

Haşereler, ziraat terminolojisinde “vektör” olarak adlandırılan, bazıları mikrop ve hastalık taşıyan, bazıları da kan emen asalak ve zararlı canlılardır. Maalesef toplumumuzda, evinde böcek çıkan insanlar bunu yakınları ve komşularıyla paylaşıp profesyonel yardım almaktan çekinirler. Bunun birinci sebebi “pis olduğumuzu düşünürler” korkusu, ikinci sebebi de haşerelerden kurtulmak için bireysel çözüm arayışlarıdır. Aslında haşereler hijyen koşullarının yaşandığı alanlarda da olabilmektedir, bu tamamen toplumdaki bir yanılgıdır. Ayrıca haşerelerden kurtulmak adına, kulaktan duyma yöntemlerle yapılan amatör uygulamalar, hem sağlığınız açısından hem de bunun bir çözüm olmadığını anlayıp profesyonel yardım aldığınızda daha fazla maliyet kaybına neden olmaktadır.

Yaşam alanlarımız olan evlerimizin normal koşullarda altı ayda bir, gıda işletmelerinin, okulların, otellerin vb.gibi yerlerin her ay periyodik olarak ilaçlanması gerekmektedir. Bu, zararlı haşerelerden kurtulmanın tek yoludur.