An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

İzmir İlaçlama

MARKET BAKKAL MANAV İLAÇLAMA

1980’li yıllarda market deyince aklımıza MİGROS gelirdi. Alış verişlerimizi genellikle mahallede bulunan bakkallardan, sebze ve meyve ihtiyacımızı ise pazarlardan karşılardık. Yıllar geçtikçe ülkemizdeki market sayısı çoğaldı, markalar ise çeşitlendi. Ama hala mahallelerimizde ufak tefek ihtiyaçlarımızı karşıladığımız bakkallar var. Manavlar ise geçmişte olduğu gibi bugünde var ama süpermarketlerin manav reyonları da onlar için ciddi birer rakip konumunda.

Eskiden rekabetin olmadığı dönemlerde “nasıl olsa benden alacak, başka alacak yeri mi var?” düşüncesiyle temizliğe ve hijyene pek önem verilmezdi. Ancak artık müşterinin bilinçlenmesi, rekabetin artması ve tedarikçilerin çoğalmasıyla gıda ürünleri satan Market, Bakkal ve Manav gibi işletmeler, müşteriye temiz ve hijyen ürünler sunmak zorundalar.

Günümüzde gıda satışı yapan pek çok işletme, gerekli hijyen şartlarını sağlayarak satış yapmaya özen göstermektedir. Gerekli hijyen kalitesini sağlayamayan, yerlerinde, duvarlarında haşereler gezen, ürünlerinin içinden böcek ya da sinek çıkan işletmeler, önce müşteri kaybı sonrasında da maddi kayıplar yaşarlar. Bundan daha da önemlisi markanız ya da işyerinizin adı bir kez lekelendikten sonra gerekli hijyen şartlarını sağlasanız bile adınızı temize çıkarmak çok zor olacaktır.

Haşerelerin hayatlarını sürdürmeleri için en ideal yerler, işte bu gıda satan işletmelerdir. Büyük bir hızla yayılan ve hastalık taşıyan bu canlılardan kurtulmak istiyorsanız, konusunda tecrübeli, gerekli sertifikasyonlara sahip profesyonellerle çalışmanız işletmeniz açısından önemlidir.

Sağlık Bakanlığı onaylı, kaliteli biyosidal ürünlerimiz ve işini en iyi yapmaya çalışan uzman personelimiz ile işletmenizde oluşabilecek haşere ve fare sorunlarını kökünden çözüme ulaştırıyoruz.

Personelinizin ve müşterilerinizin sağlığını tehdit eden, işletmenizin imajını zedeleyebilecek, müşteri kayıplarına neden olabilecek bu zararlı haşerelerden sizleri kurtarmak ve bunun sonucunda da yüzünüzde oluşacak gülümseme, bizim için en büyük kazanç olacaktır.