An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

İzmir İlaçlama

MAĞAZA, DEPO, LOJİSTİK DEPO İLAÇLAMA

Büyük şehirlerde daha yoğun olmak üzere, ülkemizin irili ufaklı pek çok ili ve ilçesinde giyim, kozmetik, elektronik, gıda vb.gibi müşterilerine çok çeşitli ürünler sunan çok sayıda mağaza vardır. Bazen bu mağazalar AVM’ler içerisinde olabildiği gibi şehrin işlek caddelerinde de müşterilerine hizmet vermektedir.

Mağazaların, ya mağaza yanında ya da başka bir yerde depoya/depolara ihtiyacı vardır. Bununla beraber büyük market zincirlerinin de mutlaka lojistik depoları mevcuttur.

Mağazalar, içerisinde bulundukları AVM’nin gerekli ilaçlamayı yaptırmaması, restaurant/cafe katında bulunan haşerelerin istilası, eğer cadde üzerindeyse kanallardan içeriye giren fareler, haşerelerin koliler içinde mağaza içine sızması gibi nedenlerle zor durumda kalabilirler. Depolar ise fareler için ideal barınma alanlarıdır. Haşereler için besinin, suyun ve barınak alternatiflerinin en konforlu hali ise lojistik depolarıdır.

Büyük bir hızla yayılan ve hastalık taşıyan bu canlılardan kurtulmak istiyorsanız, konusunda tecrübeli, gerekli sertifikasyonlara sahip profesyonellerle çalışmanız işletmeniz açısından önemlidir.

Sağlık Bakanlığı onaylı, kaliteli biyosidal ürünlerimiz ve işini en iyi yapmaya çalışan uzman personelimiz ile işletmenizde oluşabilecek haşere ve fare sorunlarını kökünden çözüme ulaştırıyoruz.

Personelinizin ve müşterilerinizin sağlığını tehdit eden, işletmenizin imajını zedeleyebilecek, müşteri kayıplarına neden olabilecek bu zararlı haşerelerden sizleri kurtarmak ve bunun sonucunda da yüzünüzde oluşacak gülümseme, bizim için en büyük kazanç olacaktır.