An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

İzmir İlaçlama

KURUYEMİŞCİ – AKTAR – KUAFÖR İLAÇLAMA

Kuruyemiş satışı yapan mağazalarda ve baharatçılarda bulunan kuru gıdalar, açıkta bulunuyorsa, depolarındaki ürünlerin torbalarında delikler mevcutsa ve gerekli tertip ve düzene özen gösterilmiyorsa zararlı haşerelerin istilası kaçınılmaz olacaktır.

Kuaförler, çok yoğun çalışan ve yaptıkları işte aşırı konsantrasyon harcayan meslek grupları içindedirler. Gün içinde oturmaya bile vakit bulamazlar. Gelen müşterilerine çay, kahve ikram etmek için genelde ufak mutfakları olur. İşlerinin yoğunluğu nedeniyle, kimi zaman mutfaklarını toparlamaya dahi vakit bulamazlar. Bu yoğunluk içerisinde açıkta bırakılan şeker, gıda maddeleri vb. gibi besinler haşerelere davetiye çıkartır.

Büyük bir hızla yayılan ve hastalık taşıyan bu canlılardan kurtulmak istiyorsanız, konusunda tecrübeli, gerekli sertifikasyonlara sahip profesyonellerle çalışmanız işletmeniz açısından önemlidir.

Sağlık Bakanlığı onaylı, kaliteli biyosidal ürünlerimiz ve işini en iyi yapmaya çalışan uzman personelimiz ile işletmenizde oluşabilecek haşere ve fare sorunlarını kökünden çözüme ulaştırıyoruz.

Personelinizin ve müşterilerinizin sağlığını tehdit eden, işletmenizin imajını zedeleyebilecek, müşteri kayıplarına neden olabilecek bu zararlı haşerelerden sizleri kurtarmak ve bunun sonucunda da yüzünüzde oluşacak gülümseme, bizim için en büyük kazanç olacaktır.