An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

KARINCA İLAÇLAMA 

Çalışkanlıklarına hayranlığım ve bana sempatik gelmelerinden dolayı karıncaların zararlı haşere grubunda olması beni ne kadar etkilese de bu onların insan sağlığına zararlı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Pek çoğumuzun karınca öldürmenin günah olduğuna dair bir inanışı vardır ve onlara kıymak istemeyiz. Karıncalar ısıran canlılardır. Hassas bir cilde sahipseniz karınca ısırığından dolayı cildinizde kaşınma ve yanma gibi reaksiyonlar oluşabilir. Özellikle mutfağı çok sevseler de evinizde her bir noktaya kısa zamanda yayılabilirler. Gıda maddelerine dadanan karıncalar, geçiş yolları üzerinde bulunan mikropları besinlere bulaştırdıkları için sağlığımızı tehdit ederler.

Mesela, bir sabah kalktınız, mutfağa gidip güzel bir kahvaltı hazırlamak istediniz ama bir de ne gördünüz? Karıncalar mutfak tezgahını istila etmiş, çekmecelerden bile karıncalar çıkıyor. Hatta yerde ve duvarda gidiş geliş yol bile yapmışlar. Eminim ki bu durum canınızı sıkacaktır. Sonra doğal yöntemlerle bu canlıları evinizden uzaklaştırmaya çalışırsınız. Karbonat-Şeker karışımı, sirke, limon suyu gibi doğal yöntemler denersiniz ama sonuç alamazsınız. En sonunda pes eder ve profesyonel yardım almaya yönelirsiniz.

 

NASIL İLAÇLANIR?

 

Karınca ilaçlaması, basit bir uygulama gibi gözükse de doğru ilaç, uygulama ve yöntemler kullanılmadığında sonuç almak mümkün olmayacaktır. İlaçlama yapılmadan önce mutfağınızda ağzı açık gıda maddeleri bulunmamalı eğer imkan varsa gıda maddeleri buzdolabına kaldırılmalıdır. Üç bazlı ilaç sayesinde direk ölüm, yuvadan çıkarma ve mikrokapsül etki ile karınca istilasından kurtulmuş olursunuz. İlaçlama etkisi bir yıl gibi uzun bir zaman etkili olacaktır. Fark edildiği anda profesyonel yardım alınması sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için büyük önem taşımaktadır.

Son olarak sağlığınızı tehdit eden bu sempatik ama zararlı haşerelerden sizleri kurtarmak, huzurunuzu yeniden sağlamak ve yüzünüzdeki gülümseme, bizim için en büyük kazanç olacaktır.