An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

İzmir İlaçlama

GEMİ YAT KOTRA İLAÇLAMA

Askerliğini savaş gemilerinde yapmış olanlar, ya da yük gemilerinde, tankerlerde gemi personeli olarak çalışanlar veya yıllarca çalıştıktan sonra emekli olanlar iyi bilirler ki haşerelerin ve farelerin en sevdiği ortamlardan biri de gemilerdir.

Gemilerde, eğer periyodik aralıklarla ilaçlama yapılmamışsa, gemi mutfaklarında, yatakhanelerinde, salonlarında, tuvalet ve banyolarında haşereler üreyerek çoğalırlar. Gemi ilaçlaması en zor ilaçlamalardan biridir. Çünkü gemilerde 24 saat yaşam vardır. Bununla beraber, haşerenin yuvalanabileceği o kadar çok alan vardır ki tek seferde bu sorunu çözmek çok zordur. Dolayısıyla gemi ilaçlamasının, gemi limandayken, minimum personel içerdeyken periyodik aralıklarla tekrarlanması gerekmektedir.

Gemiler için bir diğer önemli husus da fare istilasıdır. Fareler, genel olarak kuru erzak ambarı, et/sebze odası civarında yuvalanmayı tercih ederler. Çünkü buralarda fare için besin kaynağı vardır. Gemilerde fareden kurtuluşun tek çaresi düzenli olarak ilaçlama ve istasyon çalışması yapılmasıdır.

Büyük bir hızla yayılan ve hastalık taşıyan bu canlılardan kurtulmak istiyorsanız, konusunda tecrübeli, gerekli sertifikasyonlara sahip profesyonellerle çalışmanız işletmeniz açısından önemlidir.

Sağlık Bakanlığı onaylı, kaliteli biyosidal ürünlerimiz ve işini en iyi yapmaya çalışan uzman personelimiz ile geminizde, yat veya kotranızda oluşabilecek haşere ve fare sorunlarını kökünden çözüme ulaştırıyoruz.

Sizin ve personelinizin sağlığını tehdit eden, bu zararlı haşerelerden sizleri kurtarmak ve bunun sonucunda da yüzünüzde oluşacak gülümseme, bizim için en büyük kazanç olacaktır.