An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

İzmir İlaçlama

ÇATI BODRUM İLAÇLAMA

Apartmanların, İş hanlarının veya binaların çatı ve bodrumları, böcek, fare, tahtakurusu, örümcek, pire ve akrep gibi haşerelerin, barınma imkanı bularak yaşamlarını sürdürdükleri alanlardır. Bazılarımız apartman çatı ve bodrumlarına evlerimize sığdıramadığımız eşyaları koyarken, bazı işyerleri de arşiv olarak saklamak zorunda oldukları belgeleri veya ofis eşyalarını bu alanlarda muhafaza etmeyi tercih ederler. Çatı veya bodrumda muhafaza ettiğiniz bir eşyayı uzun bir aradan sonra evinize taşımak özellikle tahtakurusu, pire gibi haşereleri evinize davet etmek anlamına gelir.

Büyük bir hızla yayılan ve hastalık taşıyan bu canlılardan kurtulmak istiyorsanız, konusunda tecrübeli, gerekli sertifikasyonlara sahip profesyonellerle çalışmanız işletmeniz açısından önemlidir.

Sağlık Bakanlığı onaylı, kaliteli biyosidal ürünlerimiz ve işini en iyi yapmaya çalışan uzman personelimiz ile çatınızda ve bodrumunuzda oluşabilecek haşere ve fare sorunlarını kökünden çözüme ulaştırıyoruz.

Sağlığınızı tehdit eden, bu zararlı haşerelerden sizleri kurtarmak ve bunun sonucunda da yüzünüzde oluşacak gülümseme, bizim için en büyük kazanç olacaktır.