An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

İzmir İlaçlama

APARTMAN ,SİTE, YAZLIK, DAİRE, EV İLAÇLAMA

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde, insanlar ekonomik güçlerine ve sosyal statülerine bağlı olarak apartmanlarda ya da sitelerde yaşamayı tercih etmektedirler. İzmir’de ise belirli yaş grubundaki, belli ekonomik güce sahip insanlar, altı ay şehirde diğer altı ay yazlıklarında ikamet etmektedirler.

Apartmanlar ve Siteler pek çok ortak alana sahip, insanların bir arada yaşadıkları yapılar olarak tanımlanabilir. Apartmanda bir dairede meydana gelebilecek haşere sorunu bütün bir apartmanı etkisi altına alabilmektedir. Geniş ortak alanlara ve bahçelere sahip sitelerde de durum apartmandan pek farklı değildir. Belirli bir dairede veya ortak alanda ortaya çıkan haşere ya da fare çoğalıp yayılarak, apartman ve site sakinlerinin sağlıklarını olumsuz etkileyebilmektedir.

Yazlıklar, genelde kışın kapatılıp İlkbahar’a kadar pek gidilmeyen konutlardır. Kışın yazlığınızın içinde yuvalanan haşerelerin, ilkbaharda ortaya çıkıp sizin ve ailenizin sağlığına olumsuz etki yaratmaması ve huzurunuzun bozulmaması için yazlığınıza gitmeden önce ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir.

İlaçlama yaptıracağınız profesyonelleri seçerken, gerekli sertifikasyonlara sahip olup olmadıklarını araştırmalısınız. Ucuz ya da ekonomik ilaçlama adı altında, gerekli yetki belgelerine sahip olmayan firmalardan uzak durmalısınız.

Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli biyosidal ürünlerimiz ve işini en iyi yapmaya çalışan uzman personelimiz ile apartmanınızda, sitenizde ya da yazlığınızda oluşabilecek haşere ve fare sorunlarını kökünden çözüme ulaştırıyoruz.

Sizin, ailenizin, apartman ya da site sakinlerinin sağlığını tehdit eden bu zararlı haşerelerden sizleri kurtarmak, huzurunuzu yerine getirmek ve yüzünüzde oluşacak gülümseme, bizim için en büyük kazanç olacaktır.