An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

İzmir İlaçlama

Anaokulu, Okul ve Kampüs İlaçlama

Geleceğimiz çocuklara emanet! Çocuklarımız okullarında gelecekleri adına iyi temeller atabilmek için çaba sarf ederken bizlerinde görevi onların; günün büyük bir bölümünü geçirdikleri alanları, salgın hastalıklara ve mikrobik etkilere karşı korumak olmalıdır.

Çocuklar bahçede oynarken, temiz tuvaletleri kullanırken ya da okul kantininden yiyecek alırken kendilerini mutlu hissederler. Ebeveynler ise çocuklarını gönderdikleri anaokulunun ya da okulun temiz, sağlıklı ve hijyenik bir ortama sahip olmasını arzularlar.

Anaokulunuza, okulunuza ya da kampus alanınıza büyük bir hızla yayılan ve hastalık taşıyan haşerelerden kurtulmak istiyorsanız, konusunda tecrübeli, gerekli sertifikasyonlara sahip profesyonellerle çalışmanız okulunuzun marka değeri açısından önemlidir.

Sağlık Bakanlığı onaylı, kaliteli biyosidal ürünlerimiz ve işini en iyi yapmaya çalışan uzman personelimiz ile okulunuzda oluşabilecek haşere ve fare sorunlarını kökünden çözüme ulaştırıyoruz.

Personelinizin ve çocukların sağlığını tehdit eden, okulunuzun imajını zedeleyebilecek, bu zararlı haşerelerden sizleri kurtarmak ve bunun sonucunda da yüzünüzde oluşacak gülümseme, bizim için en büyük kazanç olacaktır.